Kontakt oss:


(Lærere på småtrinnet, mellomtrinnet og ungdomstrinnet
kan ikke treffes på tlf  m ellom klokken 0815 og
klokken 1405 
man, tir, tor og fre.
(onsdager kan lærere som oftes ikke treffes pr. telefon)
(Bruk skolens hovednummer)


Send epost til skolen
 

Skolens hovednummer
(0800-1500)
77791790
Rektor 77791791
Inspektør 77791792   
SFO-leder 77791793
Sosiallærer/rådgiver 77791790
SFO-basen 77791798
Vaktmester 77791789
Direktenr til lærere på 1.-4. trinn 77791796
Direktenr til lærere på 5.-7. trinn 77791795
Direktenr til lærere på 8.-10. trinn 77791794
Helsesøster(Tirsdager, 0915-1315 77791784
Sjursnes skole 77691238
Sjursnes barnehage 77691253

Bokbussen våren 2014


Kompatilitetsproblem
med Office 07?
Trykk icon




 

Nyheter fra UDIR

Skriving i fremmedspråk

Alt innhold fra udir.no under "Utdanning"   29.07.14
Skriving i fremmedspråk
Les mer »

Skriving i praktiske og estetiske fag

Alt innhold fra udir.no under "Utdanning"   29.07.14
Skriving i praktiske og estetiske fag
Les mer »

Viktige meldinger kartleggingsprøver

Alt innhold fra udir.no under "Utdanning"   09.01.14

Her vil du finne meldinger som er viktige for gjennomføringen av de obligatoriske kartleggingsprøvene for grunnskolen.

Oppdater siden med CTRL-F5 for å se de siste meldingene.

Les mer »

Viktige meldinger om kartleggingsprøver

Alt innhold fra udir.no under "Utdanning"   14.03.08

Her finner du dagens meldinger som er viktig å vite for å gjennomføre de obligatoriske kartleggingsprøvene (regning og lesing) for Vg1. Oppdater siden med CTRL-F5 for å se de siste meldingene.

Les mer »

Viktige meldinger for eksamen i grunnskolen

Alt innhold fra udir.no under "Utdanning"   01.08.13

Her finner du hastemeldinger som gjelder gjennomføringen av eksamen for 10. trinn.
NB! Husk å oppdatere nettleseren din ved å trykke Ctrl+F5

Les mer »

Nyheter

Avspasering 16/5-14

Skolen vil bare minne om skolefri den 16/5-14
Les mer »   02.05.2014

056.jpg

Påskelunsj

Mat og helse, 6. klasse
Les mer »   08.04.2014

055.jpg

Kokkekamp

Årets kokkekamp i 9.klasse
Les mer »   04.04.2014

043.jpg

Toving av ull


Les mer »   04.04.2014

035.jpg

Treskaft

Design av treskaft
Les mer »   04.04.2014

Ungdomstrinnet + 7.klasse til Tromsø alpinsenter


Les mer »   24.03.2014

Tur på Ramfjordisen for småtrinnet

Minner om tur på Ramfjordisen for småtrinnet. 1. og 4. klasse torsdag 20.02, 2. og 3. klasse fredag 21.01.
HUSK samtykkeskjema for ditt/deres barn.
Les mer »   19.02.2014

UT mandag 17.02.14

Ungdomstrinnet til byen
Les mer »   12.02.2014

011.jpg

Strikking i 5.klasse

Strikking som tema.
Les mer »   11.02.2014

juleshow 13 005.JPG

Juleshow 2013

Takk til alle elevene som gjorde en fantastisk innsats på juleshowet. Takk til all publikum og takk til 9. klasse for kjempeinnsats med kafeen.
19.12.2013

Bokbussen våren 2014


Les mer »   18.12.2013

Skoleruta 2014-2015

Da er skoleruta for skoleåret 2014-2015 klar
Les mer »   04.12.2013

INGEN TID Å MISTE

Vi inviterer barn og voksne til å være med på verdens største dugnad 20. oktober. I år går TV-aksjonen NRK til Nasjonalforeningen for folkehelsens arbeid med demens.
Les mer »   30.09.2013

002.JPG

På fotojakt etter høsten

5.trinnet har vært å tatt bilder i Kunst-og håndverktimene
Les mer »   20.09.2013

OVERNATTINGSTUR UNGDOMSTRINNET

Her finner du infoskrivet om årets tur for UT.
Les mer »   29.08.2013

Skolestart høsten 2013

Mandag 19. august starter elevene opp etter sommerferien.
Les mer »   01.07.2013

013.JPG

Vårtegn

7. klasse har funnet vårtegn!
03.05.2013

RSS
RSS


Ansatteportalen






Bokbussen våren 2014

Nyttige linker

RUStelefonen 08588 tilbyr nå SMS tjeneste ,Send til 08588 Tjenesten koster kr 1. Du kan også ringe 08588 eller sende mail via hjemmesiden 
startsiden  
Tromsø kommune Hjemmesiden til Tromsø kommune 
Tromsøskolen Hjemmesiden til Tromsøskolene 
RSS

Søk